METALINĖS TVOROS

METALINĖS TVOROS

Metalinės (žaliuzi) tvoros

Šios metalinės tvoros yra gaminamos iš cinkuoto dažyto plieno lankstinių (žaliuzi tipo, lenteliųtipo tvoros ir kt.). Jos yra ilgaamžės, praktiškai nereikalaujančios priežiūros (nereikia dažyti, šveisti, perdažyti…), galima išgauti pageidaujamą tvoros uždarumą.

Pagrindinis privalumas yra tas, kad palyginti už nedidelę kainą, galima įsigyti tvorą, kurios nereikės perdažynėti ir kuri tarnaus ilgai.

Galite rinktis iš jau sukurtų tvoros lankstinių ar galbūt pagaminsime tvorą tik su specialiai jums pritaikytu profiliu.

Kokybiškos detalės

Tvirtinimo loveliai metalinėms tvoroms yra gaminami iš 1mm storio cinkuotos skardos ir dažomi milteliniu būdu. Kai kuriems lankstinių profiliams yra naudojami 2mm storio aliuminio loveliai dažyti milteliniu būdu. Rekomenduojame naudoti cinkuotus ir dažytus plieninius stulpelius arba milteliniu būdu dažytus aliuminio stulpelius.

 

Dizainas

Kadangi kiekviena tvora yra individualiai pritaikoma pagal kliento poreikius, galimas platus dizaino pasirinkimas. Derinant profilių spalvas galima tvorą pritaikyti prie namo stogo ar kitų eksterjero detalių taip sukuriant išskirtinį dizainą. Tvoros,  atitinkamai išdėsčius profilius, gali būti uždaresnės ar atviresnės.

Modernumas
Patvarumas
Kokybė

C50 profilis

"(2007© UAB "Gajausta")

"žaliuzi" tipo tvoroms

C60 profiliai

(2006© UAB "Gajausta")

"žaliuzi" tipo tvoroms

Cg profilis

(2009© UAB "Gajausta")

"žaliuzi" tipo tvoroms

CGi profilis

(2016© UAB "Gajausta")

lygiagretainis, lentelių tipo tvoroms

VU profilis 

(2016© UAB "Gajausta")

lentelių tipo tvoroms