ALIUMINIO TVOROS

ALIUMINIO TVOROS

Kodėl aliuminio tvora?

Tvoros, pagamintos iš aliuminio profilių, atrodo itin solidžiai ir moderniai. Tai yra puikus pasirinkimas siekiant ne tik privatumo, bet ir ilgaamžiškumo, nes būtent aliuminės tvoros yra vienas iš ilgiausiai tarnaujančių aptvėrimo būdų. Tokio tipo tvoros tampa vis populiaresnės Lietuvoje, o tuo tarpu kitų Europos valstybių gyventojai jau seniai įvertino šio pasirinkimo privalumus.

  • Ilgaamžis tarnavimas
  • Modernus dizainas
  • Priežiūros nereikalaujantis pasirinkimas
  • Aukšta gaminio kokybė
  • Itin lengva konstrukcija (prailgina automatikos tarnavimo laiką)
  • Anodavimo galimybė

Visus jums rūpimus klausimus jūs galite aptarti su daugiau nei 15 metų tvoras gaminančios įmonės „Gajausta“ specialistais, kurie visada pasiruošę Jums padėti.

Įmonė gamina tvoras iš įvairių aliuminio profilių, cinkuotų dažytų plieninių profilių (metalinės žaliuzi tvoros), medines bei tinklines tvoras. Atskiri tvoros elementai dažomi milteliniu būdu – tai gražu, solidu ir kokybiška. Didelis stulpelių ir tvoros profilių spalvų pasirinkimas leis priderinti tvorą prie namo fasado ir aplinkos.
Tad nepamirškite, kad kiekviena tvora yra unikali ir gaminama individualiai pritaikius ją prie kliento poreikių.

Modernumas
Patvarumas
Kokybė

Mūsų sukurtų aliuminio profilių GA110, GA135, GA90 ir kitų naudojamų standartinių aliuminio profilių sienelės yra 1,2-2,5mm storio. Šie aliuminio profiliai yra dažomi milteliniu būdu arba anoduojami tam skirtose dažyklose, todėl iš šių profilių surinkti įvairaus dizaino tvorų segmentai yra tvirti ir ilgaamžiai.

GA-110 profilis

(2007© UAB „Gajausta“ )

Tik pas mus!

Tvoros-aliuminio- GA110-6-ink-ink
Tvoros-aliuminio- GA110-33-ink-ink
GA110_aliuminio_tvora_pasto_dezutes-ink

GA-135 profilis

(2006© UAB „Gajausta“ )

Tik pas mus!

Tvoros-aliuminio- GA135-12-ink
Tvoros-aliuminio- GA135-13-ink-ink
Tvoros-aliuminio- GA135-4

GA-90 profilis

(2017© UAB „Gajausta“ )

Tik pas mus!

Nustumiami-vartai- GA90-aliuminis1
Varteliai_GA90+50_1-ink

Aliuminio ŠUKOS GA-80

Sukos_aliuminio_tvora
Sukos_aliuminio_varteliai_tvoros
Suku_tvoros_aliuminio_1p

Kombinuotos tvoros GA90+GA60

Tvora_aliuminio_B4-tvoros
Vertikali_aliuminio_tvora_101-ink
Alium_tvoros_marv1-ink
Vartai_aliuminio_atveriami_nustumiami101-ink
Vertikali_aliuminio_tvora
Suku_tvoros_aliuminio_1p

GA-60   GA-50   GA-30

Tvoros-aliuminio- 50x30-8-ink-ink
Tvoros , vartai iš aliuminio

 Autoriniai dizainai ir novatoriški sprendimai

Suprantame, kad pasinaudoti jau sugalvotais sprendimais yra lengviau, bet  nuo pat pradžių siekėme būti išskirtiniais ir pasiūlyti rinkai kažką naujo. Taip pirmieji Lietuvoje pasiūlėme tvoras iš daugelio skardos lankstinių profilių (metalinės žaliuzi tvoros), sugalvojome jų tvirtinimą loveliuose, sukūrėme ir išleidome naujo dizaino aliuminio profilius GA110 (2007@ UAB „Gajausta“ ), GA135(2006@ UAB „Gajausta“ ), GA90(2017@ UAB „Gajausta“ ), bendrabarbiaudami su mokslininkais sukūrėme surenkamų aliuminio vartų konstrukcijas, sugalvojome ne vieną naujovišką konstrukcinį sprendimą.

Dar turime daug idėjų ateičiai, todėl laukite naujienų.

UAB „Gajausta“ sukurtų profilių GA110, GA135, GA90 dizainas yra ginamas autorių teisių (Berno konvencija). UAB „Gajausta“ pasilieka visas teises, pavadinimą/vardą, turtines ir autorių teises į pavyzdžius. Dizainas, brėžiniai, pavyzdžiai, originalios detalės,  iliustracijos/nuotraukos negali būti kopijuojamos, naudojamos reklamose ar pateikiamos tretiems asmenims be raštiško UAB „Gajausta“ sutikimo.