ALIUMINIO TVOROS

ALIUMINIO TVOROS

Kodėl aliuminio tvora?

Tvoros, pagamintos iš aliuminio profilių, atrodo itin solidžiai ir moderniai. Tai yra puikus pasirinkimas siekiant ne tik privatumo, bet ir ilgaamžiškumo, nes būtent aliuminės tvoros yra vienas iš ilgiausiai tarnaujančių aptvėrimo būdų. Tokio tipo tvoros tampa vis populiaresnės Lietuvoje, o tuo tarpu kitų Europos valstybių gyventojai jau seniai įvertino šio pasirinkimo privalumus.

  • Ilgaamžis tarnavimas
  • Modernus dizainas
  • Priežiūros nereikalaujantis pasirinkimas
  • Aukšta gaminio kokybė
  • Itin lengva konstrukcija (prailgina automatikos tarnavimo laiką)
  • Anodavimo galimybė

Visus jums rūpimus klausimus jūs galite aptarti su daugiau nei 15 metų tvoras gaminančios įmonės „Gajausta“ specialistais, kurie visada pasiruošę Jums padėti.

Įmonė gamina tvoras iš įvairių aliuminio profilių, cinkuotų dažytų plieninių profilių (metalinės žaliuzi tvoros), medines bei tinklines tvoras. Atskiri tvoros elementai dažomi milteliniu būdu – tai gražu, solidu ir kokybiška. Didelis stulpelių ir tvoros profilių spalvų pasirinkimas leis priderinti tvorą prie namo fasado ir aplinkos.
Tad nepamirškite, kad kiekviena tvora yra unikali ir gaminama individualiai pritaikius ją prie kliento poreikių.

Modernumas
Patvarumas
Kokybė

Mūsų sukurtų aliuminio profilių GA110, GA135, GA90 ir kitų naudojamų standartinių aliuminio profilių sienelės yra 1,2-2,5mm storio. Šie aliuminio profiliai yra dažomi milteliniu būdu arba anoduojami tam skirtose dažyklose, todėl iš šių profilių surinkti įvairaus dizaino tvorų segmentai yra tvirti ir ilgaamžiai.

GA-110 profilis

(2007© UAB „Gajausta“ )

Tik pas mus!

Tvoros-aliuminio- GA110-8
Tvoros-aliuminio- GA110-13

GA-135 profilis

(2006© UAB „Gajausta“ )

Tik pas mus!

Tvoros-aliuminio- GA135-2
Tvoros-aliuminio- GA135-4

GA-90 profilis

(2017© UAB „Gajausta“ )

Tik pas mus!

Stačiakampiai arba apvalūs profiliai

aliuminiai-balkonu-tureklai

 Autoriniai dizainai ir novatoriški sprendimai

Suprantame, kad pasinaudoti jau sugalvotais sprendimais yra lengviau, bet  nuo pat pradžių siekėme būti išskirtiniais ir pasiūlyti rinkai kažką naujo. Taip pirmieji Lietuvoje pasiūlėme tvoras iš daugelio skardos lankstinių profilių (metalinės žaliuzi tvoros), sugalvojome jų tvirtinimą loveliuose, sukūrėme ir išleidome naujo dizaino aliuminio profilius GA110 (2007@ UAB „Gajausta“ ), GA135(2006@ UAB „Gajausta“ ), GA90(2017@ UAB „Gajausta“ ), bendrabarbiaudami su mokslininkais sukūrėme surenkamų aliuminio vartų konstrukcijas, sugalvojome ne vieną naujovišką konstrukcinį sprendimą.

Dar turime daug idėjų ateičiai, todėl laukite naujienų.

UAB „Gajausta“ sukurtų profilių GA110, GA135, GA90 dizainas yra ginamas autorių teisių (Berno konvencija). UAB „Gajausta“ pasilieka visas teises, pavadinimą/vardą, turtines ir autorių teises į pavyzdžius. Dizainas, brėžiniai, pavyzdžiai, originalios detalės,  iliustracijos/nuotraukos negali būti kopijuojamos, naudojamos reklamose ar pateikiamos tretiems asmenims be raštiško UAB „Gajausta“ sutikimo.