ALIUMINIAI BALKONŲ TURĖKLAI

ALIUMINIAI BALKONŲ TURĖKLAI

Aliuminiai balkonų turėklai. Kodėl?

Aliuminiai balkonų turėklai pasižymi ilgaamžiu tarnavimu, aukšta kokybe ir itin lengva, bet stabilia konstrukcija. Turėklų dizainas yra pritaikomas pagal individualius pageidavimus atsižvelgiant į namo eksterjerą. Komponentai yra dažomi milteliniu būdu aukštoje temperatūroje. Aliuminio turėklų užpildas gali būti su horizontaliai ar vertikaliai išdėstytais įvairiais profiliais (apvaliais, stačiakampiais). Platus spalvų pasirinkimas (pagal RAL spalvininką) bei anodavimo galimybė leis Jūsų balkonų turėklams tapti puikiu akcentu. Užpildui galime pasiūlyti ir medžio imitacijos aliuminio profilius.

Modernumas
Patvarumas
Kokybė

Preliminarios kainos

aliuminiai-balkonu-tureklai

Balkonų turėklai su horizontaliai išdėstytais d20 vamzdeliais

Balkonų turėklai su horizontaliai išdėstytais d20 aliuminio vamzdeliais. Turėklo bėginio metro kaina su montavimo darbais – nuo 170 Eur

Balkono-tureklai-aliuminio-50x30-12-ink

Balkonų turėklai su horizontaliai išdėstytais stačiakampiais profiliais

Balkonų turėklai su horizontaliai išdėstytais stačiakampiais aliuminio profiliais. Turėklo bėginio metro kaina su montavimo darbais – nuo 230 Eur.

aliuminiai-balkonu-tureklai

Balkonų turėklai su vertikaliai išdėstytais profiliais

Balkonų turėklai su vertikaliai išdėstytais d20 aliuminio vamzdeliais arba vertikaliais 40x10 profiliais. Turėklo bėginio metro kaina su montavimo darbais – nuo 220 Eur.

aliuminiai-balkonu-tureklai

Balkonų turėklai su išskirtinio dizaino GA110, GA135 ar GA90 profiliais

Balkonų turėklai su horizontaliai išdėstytais  Ga110, Ga135 ar Ga90 aliuminio profiliais. Turėklo bėginio metro kaina su montavimo darbais – nuo 220 Eur